English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

یکی از هنرمندان استان قم: جشنواره سرود رضوی فرصت و ظرفیت بسیار خوبی برای شهر قم است

یکی از هنرمندان استان قم: جشنواره سرود رضوی فرصت و ظرفیت بسیار خوبی برای شهر قم است
یکی از هنرمندان استان قم گفت: جشنواره سرود رضوی فرصت و ظرفیت خوبی برای شهر قم است و موجب می‌شود که گروه‌های دیگر شهرها با حال و هوای سرود و موسیقی قم اشنا می‌شوند

محمدرضا آزاد عصر امروز در حاشیه جشنواره سرود رضوی اظهار کرد: سرود از جمله گونه‌های هنری است که می‌تواند با بهره‌بردن از شعر و موسیقی شرایط خوبی را برای فضاهای اجتماعی به‌وجود بیاورد.
این هنرمند قمی با به تاثیرات مثبتی که شعر و موسیقی می‌تواند بر جامعه داشته باشد اشاره کرد و افزود: معمولا سرود ظرفیت بالایی برای ایجاد شور، شعف و حماسه در کشور‌ها دارند و این جشنواره نیز با عنوان جشنواره سرود رضوی فرصتی را ایجاد کرده است تا شاهد حضور گروه‌های سرود از سراسر کشور در شهر مقدس قم باشیم.
وی با اشاره به سطح کیفی جشنواره و اجرای گروه‌های مختلف ادامه داد: سطح مسابقات بسیار خوب است و ما شاهد یک رشد و پیشرفت در زمینه سرود هستیم که بسیار امیدوار کننده است؛ همچنین امیدواریم این پیشرفت‌ها ادامه داشته باشد و شاهد روز‌های بهتری نیز باشیم.
آزاد در پایان با تأکید بر اهمیت برگزار شدن جشنواره سرود رضوی در سال‌های اینده نیز گفت: این جشنواره فرصت و ظرفیت خوبی برای شهر قم است و موجب می‌شود که گروه‌های دیگر شهرها با حال و هوای سرود و موسیقی قم اشنا می‌شوند و همچنین ما نیز با رویکرد دیگر استان‌ها در زمینه شعر و موسیقی آشنا می‌شویم.

دبیرخانه نخستین جشنواره ملی سرود رضوی
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.